Usługa - rozdrabnianie gałęzi

   Nasza firma specjalizuje się w rozdrabnianiu i mieleniu gałęzi. Oferujemy usługi w rozdrabnianiu gałęzi za pomocą profesjonalnego sprzętu jakim jest rozdrabniarka Caravaggi . Rozdrabniarka Caravaggi to urządzenie które pozwoli na pozbycie się gałęzi które po prostu nam przeszkadzają. W wyniku rozdrabniania otrzymujemy materiał zwany zrębką, którą można wykorzystać do celów opałowych lub do ozdabiania terenów zielonych, ogrodów, parków, skutecznie zastępując korę drzewną. Oferujemy fachową pomoc w doborze sprzętu oraz dojazd do klienta na miejsce pracy na terenie Małopolski. Jesteśmy firmą która ceni sobie zadowolenie klienta oraz realizujemy różnorodne zadania które wzbogacają nasze doświadczenie i pomagają w zdobyciu coraz większego grona zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem firmy lub wizyty w oddziale firmy. Przypominamy, że za palenie gałęzi często grozi kara grzywny.

 

 

Nasz sprzęt

 

rozdrabnianie gałęzi

Pozbądź się gałęzi z rozdrabiarką Caravaggi

  Rębak to urządzenie, dzięki któremu możemy rozdrobnić gałęzie. Z jego pomocą możemy w krótkim czasie pozbyć się gałęzi, które nam po prostu przeszkadzają i przygotować je na przykład na opał. Wyróżnia się kilka rodzajów rębaków. Poniżej wymieniamy te podstawowe:

1. Najmniejsze mają bardzo małą moc. Można przestawiać je ręcznie z miejsca na miejsce. Rębaki te nieoceniona pomoca dla Twojego ogrodu, jeśli chcesz, aby dobrze się prezentował.

2. Największe doskonale sprawdzą się w przypadku mielenia najgrubszych konarów i gałęzi. Nic w tym dziwnego, skoro ważą kilka ton i mają moc nawet tysiąca koni mechanicznych.